Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Orpheo Bekijk bericht
Ja, ik ga ook steeds meer geloven dat ik n hotrod marshall moet hebben. Ik ken de rest niet, en soldano klinkt qua specs te gek, maar ik heb er ooit op gespeeld, en kreeg knallende kopij van dat ding, dus ik zou t niet aandurven.

Ik heb ooit gezegd, mijn signature amp is gewoon 3x een jcm800.een op de low input voor clean, een normaal en een gemod met meer gain, wat strakker en iets minder fizz.zou t na al die jaren dan toch nog steeds t juiste zijn voor mij? Wel tof, 3 marshalls naast elkaar, Haha.
Soldanos zijn fel en moeten hard om echt tot hun recht te komen. Band-gebruik is waar ze voor gemaakt zijn en waar ze echt goed voor zijn. Je moet er van houden en het is niet voor iedereen.

Drie 800's lijkt me een super setup! Wel over de top, maar niks mis mee. Ik zou er geen enkele moeite mee hebben.

Als ik ooit nog de kans krijg, ga ik het podium op met mijn Twin en Matchless voor de cleans, mijn Vox, Princeton en 800 voor de crunch, mijn Soldano en XTC voor de high gain ritmes en de MKIV en MKIIC voor de leads.

En dan uiteraard alles in een W/D/W setup met mijn 2290 en Eclipse en een zooi pedalen voor de modulatie en om her en der wat te boosten.

Ach, een mens mag wel eens dromen toch?