staat al in posttitel, maar ik zeg het nog es:
THE HORROR
Had de gitaar al kleurgelakt en al drie lagen blanke lak opgezet, allemaal heel nauwgezet, juiste wachttijden enz... ik haat lakken maar wil het wel leren en dus deze keer echt goed doen.

Vandaag zou ik eerste keer schuren en verder blank lakken. Nieuwe Motipbussen gehaald. fijn geschuurd met nat schuurpapier beetje afwasmiddel derbij, extra goed geschud met de nieuwe spuitbus en dan ....the horror
Op een viertal plekken krijg ik dit na een halve minuut ! (dit is de grootste)


Dit is fucking niet eerlijk! En wat ook stom is, is dat ik dacht te moeten wachten tot het gedroogd was. De dikke brokken die je hier zit heb ik eraf geveegd toen het nog niet droog was, komt vrij goed los. Nu is alles droog en moet het er allemaal afgeschuurd worden.

Ik vraag mij af hoe dit kan. Het enige dat ik kan bedenken is dat er een reactie is met het eventuele zeepsop dat nog restte (al heb ik na het nat schuren alles heel goed drooggeveegd). Heb enkel acryl gebruikt.
fuckerdefuckbummer
normaal ben ik lastig op mezelf maar nu zou ik niet weten wat ik fout heb gedaan. Heb er helemaal geen zin meer in.