Je zegt het, andere tak van sport. Maar de één (onderrichtend) mag blijkbaar wel de ander (uitvoerend) continu de maat nemen over gebrek aan creativiteit ('scheppend' zoals je benoemd) terwijl ze zelf daar ook niet mee bezig zijn. Gelijke monniken dan, vriend. Niks flauw dus. Calling it as it is.
Leuk dat je misschien ook zelf muziek schrijft enzo (doe ik ook...je zou m'n home-studio moeten zien joh), maar jullie blijven maar voorbij gaan aan het herhaaldelijk herkauwen van de anti-tribute mening in een tribute-topic. Daar ben ik op een gegeven moment klaar mee. En dan kom jij aan met een 'Rustig' op mijn valide vergelijking richting bijv. wielrennen? Ga fietsen. /no pun intended.
Mocht je 24 Februari in Burgum (Friesland) zijn, kun je me zien optreden. Ja, met covers ja. En daar betalen mensen voor ja. Voor m'n hobby.![]()






Met citaat reageren

Favorieten/bladwijzers