Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Kim Wilson Bekijk bericht
Ook dat is niet helemaal van deze tijd. Genoeg mensen 20 jaar geleden die hun sub knetterhard hadden staan in hun auto of huis, met de bijkomende uitleg: ‘vet hè?’
Het zal wel een smaakdingetje zijn. Mijn pa roept altijd dat hij goed geluid belangrijk vindt. Als ik bij 'm in de auto zit hoor ik zoveel bas t.o.v. de rest dat ik verder weinig instrumenten kan onderscheiden en zang (of dj's) moeilijk verstaanbaar zijn. Alsof ze mompelen.
Zelf houd ik juist van helderheid in het geluid. Op mijn IEMs heb ik ook bijna alle lage tonen weggedraaid. Die komen toch wel meer dan voldoende door en ik houd 't graaf fris.

Daarom vind ik die JBL speaker die wij op kantoor hebben staan ook zo'n kutding. Veel te bass-heavy en verder weinig aan in te stellen.