Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Plant Bekijk bericht
Doet me denken aan Cuby & The Blizzards.
Jááren geleden, toen ik nog in Gouda woonde, zouden zij op een vrijdagavond op de Markt optreden met nog een aantal andere acts.
Zij waren duidelijk headliner en veel mensen waren er speciaal op af gekomen. Het podium bleef echter angstvallig leeg op het tijdstip dat zij hadden moeten beginnen. Bleek dat ze na aankomst en het zien / horen van de installatie meteen rechtsomkeert hadden gemaakt De organisatie was wel zo eerlijk om dat het publiek zo mee te delen.
Er kwam toen nog wel een of andere Blues Brothers immitatie act en dj's Wipneus en Pim of zoiets werden ingezet. Reden om ook snel maar rechtsomkeert te maken.
In een docu over Cuby & The Blizzards zeiden ze ook dat ze niet speelden als de piano niet gestemd was - niet 440Hz. Vind ik dan weer overdreven, bas en gitaar zijn makkelijk even aan te passen.

Maar goed, dan weet je als organisatie wel dat je hebt gefaald...