Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Liquid_Metal Bekijk bericht
Het is nog maar een hersenspinsel (zie Foto's van jou Rack topic) maar wellicht zoek ik een nieuwe preamp. Ik heb nog niet écht een budget vastgesteld, maar ik denk maximaal 1000 euro en liever een stuk er onder (700 oid).
Ik vind de Engl-sound erg gaaf, maar ben ook behoorlijk fan van Mesa Boogie. Misschien is de Studio Preamp een mooie? Die zijn niet duur? Klinkt dat?

Ik zoek een strakke metalsound en heb maar twee kanalen nodig: clean (warm) en lead (amerikaanse voicing en STRAK). Crunch regel ik wel door volume op m'n preamp dicht te draaien. Andere optie is 3 kanalen: clean, rhythm en lead (enkel voor solo's, dus mag wat harder).

Ik vond de Soldano SLO erg gaaf klinken op netmusicians.org, maar ik denk dat dat te brits voor me is. Er is een clone te vinden (zelfbouw) voor 260 euro en zoiets bouwen lijkt me misschien ook wel heel cool . Hier de zelfbouw.
Iemand bekend met amerikaanse (Mesa Mark series-achtige) DIY-pakketten?
We hebben het er langs msn al wat over gehad. Een mark-diy weet ik niet zo direct van, alhoewel er op sloclone layouts staan, maar dan moet je nog zelf alles verzamelen, en je printplaatjes etsen.
Die SLO-preamp lijkt me heel cool, vrij goedkoop, en kan je altijd naar eigen smaak modificeren, daar wil ik je maar al te graag mee bijstaan.
De studio preamp lijkt me super (de helft van de quad preamp). Goeie clean, geweldige leadsound (vrij gelijkaardig aan de mark IIC+ normaal), maar niet direct een super-brutale scheur.