Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Liquid_Metal Bekijk bericht
En dan kan ik er gelijk aan verbinden dat de Axe FX voor mij op dit moment geen meerwaarde heeft: Ik ben verliefd op het geluid van m'n buizen, vind opnemen met microfoon machtig interessant en vind het tweaken van patches waarbij ik preamp en fx combineer een fijne tijdsbesteding.
Ik zou overigens best een keer een Axe FX willen proberen, hoor, en voor het tweaken lijkt 'ie me zeker gaaf xD.
Ik houd van retorische vragen

Je hebt helemaal gelijk, nooit je favoriete buizensetup wegdoen voor een AxeFX. Je moet er echt een toepassing voor hebben. Bij mij is dat opname en een supercompacte direct-to-FOH toepassing met in ear systeem.

Het wordt wat anders als je er een (gitaar) eindtrap + (gitaar) boxen bij gaat gebruiken. Dan durf ik de stelling wel aan dat dat beter kan klinken dan een beperkte entry level pre-en poweramp. Maar een vergelijking met een top of the bill pre-en power amp wordt lastig.

Morris