Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Ritch Bekijk bericht
Ik vraag alleen maar 1 minuut van je leven.
start de tijd!

Een delay werkt het beste aan het einde van je keten, althans, dat is afhankelijk van je smaak natuurlijk. Waarschijnlijk wil je eerste je signaal 'vormen' (drive, vibe, compressor) en daarna dit signaal laten echoën. Haal je de delay naar voren in je signaal keten, dan wordt het gewoon een brei.

Of jij je delay liever voor je amp hebt staan, of in de effect-loop, is gewoon smaak. Ik heb niet zoveel ervaring met de DD-20 dat ik daar een advies voor kan geven. Moet je dus even proberen.
Wel zou ik, mocht je stereo outputs gebruiken, je tuner vóór je delay zetten. Op het moment dat je namelijk stemt, is dan alles stil. Heb je je tuner ná de delay, op kanaal 1 van het stereo kanaal, dan is je dry signal wel stil, maar hoor je nog lekker je stemgedrag delayen..

stop de tijd!

Het is niet dat ik het niet wil uitleggen, maar dit soort dingen staan daarin gewoon uitgelegd, omdat de vraag vaker langs komt..