Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Bram+ Bekijk bericht
Ik hoop dat dat forumgeweten niet op jezelf slaat
Dit was dus een voorbeeld van dat het niet gebeurde dat een mod het modereren aan iemand anders over laat. Als jij zegt dat het doorgaans 'standaard beleid' is dat het wél zo gaat, vind ik het prima, kan ik toejuichen, maar als ik tegen zo'n voorbeeld aan loop ben ik altijd bang dat ik niet de enige ben. Het ging me ook een beetje om op de manier waarop je de discussie in deze thread weer opende en mijn gedeletete post daarbij betrok. Dat vond ik enigszins stijlloos en als je dat niet had gedaan, dan had ik me er waarschijnlijk niet eens druk over gemaakt.

Daar komt Bert K weer z'n niet constructieve plasje doen als het weer eens over het forum gaat. Nou sorry hoor. Ik gooi niet graag met dooddoeners, maar je snapt natuurlijk wel dat het niet om die ene post gaat. Overigens denk ik dat Han S capabel genoeg is om zelf iets uit te praten, maar ik snap dat je hoge nood hebt.
Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Han S Bekijk bericht
Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Bram+ Bekijk bericht
Als ik het allemaal beter weet en kan, dan zeg ik dus allemaal onterechte dingen in jouw ogen? En als Ido niet op jullie mails reageert, waarom zou hij wel op mijn mail reageren?
Ik ga ook niet ontkennen dat ik af en toe (bewust) zit te zeiken hoor. Ik vind het hier een fijn forum en dat wil ik niet laten verpesten. Ik heb zo af en toe wel mijn vraagtekens bij bepaalde dingen, maar daaruit blijkt m.i. alleen maar betrokkenheid. Dat mag jij een 'geweten' noemen als jij dat wil.
Bram, we hebben een topic in Algemeen waar je kritiek mag spuien op de mods en hun beleid. We hebben ook een forum waar de mods elkaar in de haren vliegen, maar dat kun je niet zien. Maar geloof maar dat mods onder elkaar bij tijden helemaal niet zo vriendelijk zijn. Maakt allemaal niet uit, kunnen we prima tegen.
Ok, we zijn óf expres om de 'hete brij' heen aan het draaien, of het ligt aan het chattopic, maar ik heb het idee dat m'n posts helemaal niet gelezen worden. Er wordt in ieder geval niet op ingegaan. Misschien hier dan wel