Gouden hardware hoort op een White Falcon zoals een tuinkabouter bij Bakkum hoort en bij een zwarte LP doen we ook niet streng maar voor de rest, lastig.
Gouden hardware hoort op een White Falcon zoals een tuinkabouter bij Bakkum hoort en bij een zwarte LP doen we ook niet streng maar voor de rest, lastig.
Ik heb er ook maar twee. Mijn grote liefde (je weet welke ik bedoel, toch?), de ES-347 en dan heb ik nog zo'n sexy Les Paul dubbelkut. Beide gouden hardware. En weet je wat ik er zo leuk aan vind? Nee? Ik zal het je vertellen. Het leuke is de geweldige wijze waarop het slijt! Als je drie keer een scheet laat bladdert het goud van je hardware en je hebt direct een echte relic!![]()
Precies. Ik hou zelf aan, goud op zwart kan en voor de rest (White Falcons buitencategorie) is goud altijd groovy mits afgebladderd.
Ik heb een Gretsch walnut Country Gentleman die gouden hardware zou moeten hebben maar ik zou zweren dat er chroom op zit. En misschien is dat ook zo, ik kan werkelijk geen flintertje goud ontdekken.
Ohja, goud op walnut, ook goed zegt de jury.
Mensen kwijlen er over, maar een witte Falcon met goud doet me toch echt denken aan slechte kampers-smaak. Ver over the top naar mijn mening. Doet me denken aan het porceleinen aardewerk wat ze onder de vitrage op de vensterbank hebben staan. Ik probeer het bescheiden te houden met wat accenten zoals satin gold Sperzels, goudachtige pickup rings om de TV Jones en gouden Schaller straplocks op mijn G5120.
Maar zoals Pepe zegt een zwarte LP custom (zeker met 3 pups) behangen met goud (met de nodige slijtage) vind ik niet te versmaden.
Laatst gewijzigd door MarkS; 30 juni 2016 om 14:29
Ergo, het ligt dus aan het type gitaar en de acceptatie daarvan.
Het is opvallend hoeveel recidivisten zich als herintreders op de plaats delict melden.
En dan nu iets heel anders,
Gouden hardware????
Of bedoelen we goudkleurig?
De officiële term is doublè,
goudkleur bestaat niet.
"Ik ben wie ik ben.
Wie ik ben is wat jij ziet.
Wat jij ziet is wat jij oordeelt.
Maar wat jij (ver)oordeelt, dat ben ik niet......"
Ik heb nog niets met gouden hardware, in het verleden 2 lp customs gehad...in de verkoop moeten doen, damn you 2008!!
Maar als er eentje komt, dan op een witte strat. Smaken verschillen gelukkig.
Can't have to many Tele's
Tsja, ik ben wel van het goud. Had ik ook al geschreven, meen ik. Ik heb ooit eens overwogen de hardware van een telecaster te voorzien van goudglans doublè (ik probeer Hendrik 1970 hier tevreden te houden, maar 'doublè' kan ook een laagje zilver op messing zijn, dus...), maar voor al dat geld kun je o.a. Een verrekt leuk pedaaltje kopen, of een paarse Tarzan PLUS een uitermate gezellige avond met je vriendin, of gewoon een maand vreten. Niet gedaan dus.
Favorieten/bladwijzers