Even een vraagje mijnerzijds.
De HD500 heeft twee paar uitgangen, jack en XLR. Is het mogelijk om op beide uitgangen dezelfde uitgangsconfiguratie te zetten? M.a.w. ik zou het signaal dat direct naar de PA gaat, via de XLR's, precies hetzelfde op de jack uitgangen willen. De manual laat dit een beetje onderbelicht.
Alvast bedankt.
Wat ik wel ontdekt heb is dat bij XLR uit je niet gebonden aan outputsetting studio/ direct. Bij de X3 was je daar wel aan gebonden.
Ik heb op beide uitgangen de outputsetting power combo amp.
de XLR naar een tech 21 PA 60 geeft uitstekend resultaat
de 1/4 out naar mijn marshall stack return in geeft uitstekend resultaat
de xlr uit het mainboard in heeft mij nog niet kunnen bekoren. Daar doe ik iets niet goed of heb ik iets fout ingesteld. Daar ben ik nog mee bezig.

Kijk ook even hier: http://line6.com/community/community...ew=discussions

Je vindt daar geberuikers die al een heel eind verder zijn dan ik. Hele specifieke vragen kun je daar kwijt mocht je in bovenstaande jouw antwoord niet vinden.

Succes!