Jatten of niet. Fender heeft een mooi model nu waar ik al lang naar zocht. Als ik een Fender koop wil ik niet boren frezen en verbouwen. Ik wil zo origineel mogelijk op mogelijk een pickup wissel na.

Fender met Humbuckers waren normaal gezien ver buiten budget, maar deze juist niet. Kijk je hebt wel de FENDER AMERICAN SPECIAL STRATOCASTER HSS, maar deze is 300 euro duurder dan de Blacktop.

Een Squier hoef ik niet. De kwaliteit viel mij erg tegen in vergelijking met MIM Fenders, ook de duurdere. Het is toch net niet elke keer. Maar dat is persoonlijk.

Het scheur-publiek is enorm gegroeid plus de vraag ernaar, dus waarom zou Fender hier niet naar luisteren? Wat ik las over deze gitaar is dat de nek erg fijn en snel genoeg is. Dat is ook een must voor mij.