Citaat Oorspronkelijk geplaatst door guitarkid Bekijk bericht
Hey Luke.

Dank voor het feit dat je mijn "ik hou niet van drummers die alleen maar beuken" als gelul afdoet....
Even ter nuancering:ik houd wel van beukende drummers, maar alleen als dat nodig is. En als je dan met een kleine amp in een kleine ruimte speelt is het fijn dat je een drummer hebt (of bassist of wat dan ook) die dat snapt. Maar ja.... (diepe zucht..... )
En ik geloof dat Marc dat min of meer ook wel vindt en dat hij in die zin jou niet "verdedigt". Hij had het n.l. over een "beukend drumstel" en niet over de drummer. Iets wat ik overigens eerst ook dacht, hoor.
Alvast een goed weekend!

Gr. C.

PS Je weet toch wel hoe die mensen heten die altijd in de buurt van muzikanten rondhangen?

Drummers...!!!
Maar ik ben blij dat ze er zijn !!
Hee C. Natuurlijk is het alleen interessant om te beuken als dat nodig is. Da's waar. Maar je liet het zo doorschemeren als in 'drummers die hard slaan zijn bij voorbaat al slecht'. En dat is iets waar ik erg over val.
Verder vind ik die drummers grappen altijd erg flauw.