Komop, veenendaal is een pracht stad/dorp, en de locatie licht lekker in de stad/ het dorp, en het is dr niet al te druk, tenzij je voor 12-en komt, op een zaterdag, dan is de parkeergarage (vlakbij de escape) helemaal vol met mensen die naar de Albert Heijn gaan, en andere shop-a-holics
The Guitar Express Podcast! Interviews met Leif de Leeuw, Vedran Mircetic, Arnold van Dongen, Bert Meulendijk...
http://gitaarpodcast.nl/
Kost een paar euro's voor de mods. Is een kwestie van een paar weerstanden en condensators. Het duurste waren de buizen.
Als je kan lezen en solderen (niet tegelijk) dan kan je een VJ modden. Ik heb overigens nog de originele OT, een hammond 125 DSE of ESE staat wel in de planning, maar dat heeft geen haast.
Dit heb ik als basis gebruikt;
http://www.18watt.com/files/vj_mods.pdf
Guitars; Gibson ES-335, Gibson SG Classic, Squier Telecaster Affinity, Taylor GS mini Rosewood
Amps; Koch Studiotone, Marshall Master Lead 5010, Epiphone VJ Head modded Kitty Hawk 1x12 Cab
The Guitar Express Podcast! Interviews met Leif de Leeuw, Vedran Mircetic, Arnold van Dongen, Bert Meulendijk...
http://gitaarpodcast.nl/
de g2 is zalmaarzegge een beginnerskit.
komt van http://http://www.musikding.de/index...Bausaetze.html voor 99 euro.
heb ook die a15 gemaakt en moest zeggen dat ik die prettiger vond bouwen alleen al omdat die g2 zo'n krap geval is.
maar desalniettemin vrij makkelijk betreft de manual en uitleg.lego met een soldeerbout zeg maar.
maar toch geen speelgoed want je werkt gewoon met hoge voltage.
betreft het geluid,olaf,komt het over precies als jou amp-review waar je dit topic mee opende.alleen heb ik een celestion super8 erin.
het ampje had misschien met een 10 inch mooier gaan opbreken en meer laag enz teweeg kunnen brengen maar ik gebruik hem alleen voor het clean( en met een licht randje) en ik moet zeggen dat dat top klinkt.
het afwerken (tolex en cabcorners,enz) is misschien wat overdreven voor zo'n mini-ampje,maar vond het wel de moeite waard.ben er blij mee en elke keer weer aangenaam verrast dat ik hem zelf gemaakt heb want,geloof me,ik had helemaal niks met electra en solderen.
oja,voor diegene die ook interesse hebben in zo'n kitje te bouwen raad ik toch aan om te beginnen met een diy-pedaaltje.en weet waar je aan begint,het is verslavend.
Laatst gewijzigd door orreltak; 15 mei 2009 om 18:44
Op de printplaat staat bij elke weerstand en condensator een identificatie van het betreffende onderdeel. Een weerstand word bijvoorbeeld op de printplaat beschreven als R6 en een condensator als C9.
Het is wel verstandig om je een beetje in te lezen, zo heb je een beetje achtergrond/basiskennis. Het kan schadelijk letsel toebrengen als je iets verkeerd doet.
@ Timmu
Je vroeg of het wat centraler kon, niet of het beter bereikbaar was voor de randstad![]()
Guitars; Gibson ES-335, Gibson SG Classic, Squier Telecaster Affinity, Taylor GS mini Rosewood
Amps; Koch Studiotone, Marshall Master Lead 5010, Epiphone VJ Head modded Kitty Hawk 1x12 Cab
Mijn Kleine laagwattage buizen ampje.
Blackheart ( Custom ) BH5H
Custom omdat ik de originele behuizing er wat nep vond eruit zien.
heb ik er zelf maar een mooi behuizing er omheen gemaakt. met bijpassent cabinet en pedalboard.
versterker zelf is nog origineel, alleen er zijn andere buisjes erin gezet JJ en EH.
en in het speaker cabinetje zit een Celestion Greenback.
Op het pedalboard zitten de volgende pedalen... volgorde van aansluiting
korg pitchblack+, wampler plextortion, Ibanez TS808 ( met DH mod ), Boss OD-3, CAE Linedriver/boost, Carl Martin RedRepeat, EBS DynaVerb, en alles word gevoed door een Voodoolab Pedalpower.
Genoeg gezeurt FOTO's...
![]()
Favorieten/bladwijzers