Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 1004

Threaded View

  1. #10
    Senior Member
    Geregistreerd
    5 mei 2006
    Locatie
    Nijmegen
    Berichten
    2.315

    Standaard

    De toets.

    Ik heb ik mijn impro vlakbank met de bovenfrees de dikte teruggebracht van 11 mm naar 8 mm. Als ik er een radius in maak worden de zijkanten nog wat lager, rond de 6,5 mm. Dat is precies goed voor de witte binding die er langs komt. Als de toets te hoog is kan ik nog iets van de onderkant weghalen.

    Het wegschuren van de zaagsneden is met een schuurblok en 80 grit toch wel een hoop werk. Ik was lekker de Giro en de F1 kwalificatie aan het bekijken, en onder elk reclameblok schuurde ik weer een stukkie. Zo werd het niet zo’n enorm saaie lange klus, hahaha !





    Eindresultaat van kant 1. Dit wordt de bovenkant. Er zitten nog minimale zaagsneetjes in, maar die zullen verdwijnen onder het radiusblok.



    Gelukkig hoefde ik maar een kant diep uit te schuren. De onderkant heb ik vlak gemaakt in deze slede voor de bovenfrees. De dikte is meteen tot 8 mm teruggefreesd. Even paniek: mijn bovenfrees deed helemaal niks meer. Maar toen ik even de stofzuiger op wat kieren had gezet deed ie het weer. Toch maar eens uitzoeken hoe ik zo’n ding schoon hou met al dat stof.









    Natuurlijk moet ook de gefreesde kant nog glad geschuurd worden, maar dat was niet veel werk.





    De toets is nu 8 mm dik.

    Laatst gewijzigd door The Crash Cowboy; 10 oktober 2020 om 20:17

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top