Citaat Oorspronkelijk geplaatst door D3nnis Bekijk bericht
Een medebandlid is muziekdocent en die loopt er juist tegen aan dat er steeds minder leerlingen te porren zijn voor schoolband en zo.

Hier waar ik woon zijn de bandjes ook wel flink afgenomen; de oefenlocaties zijn ook lang niet meer zo druk als dat ze 15 jaar terug waren.

Dat zegt allemaal niks over het aantal mensen dat muziek maakt, maar het bandjes gebeuren wordt hier toch wel minder heb ik het idee.
Het zijn niet alleen de oefenlocaties. Mensen gaan ook niet meer ouderwets bandje kijken in de kroeg. Concerten van bekende artiesten in de bekende zalen zijn een jaar van tevoren al uitverkocht, maar men gaat niet meer kijken bij onbekendere bands. Dat maakt ergens spelen met je coverbandje ook lastig. Snap ik ook, want als kroegeigenaar is een flugelparty goedkoper en drukker bezocht dan een avond live muziek.

Maar goed, er komen nog steeds muzikanten bij, al zullen er ook een aantal daarvan muziek maken met een computer.