Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 10

Threaded View

  1. #4

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door apekop Bekijk bericht
    Interessant pedaal! Misschien voor veel gitaristen te ingewikkeld. Maar wel veel sounds mogelijk. Jammer dat hij niet ook als distortion kan functioneren, dat zou hem nog veelzijdiger maken. Hoeveel presets kun je op het pedaal zelf opslaan, zonder midi controler?

    Wat ik wel mis is een blend knop, dat zou voor bas wel wenselijk zijn.
    Er is naast de standaard instellingen ook nog een extra "favorite" preset onder de linkerknop beschikbaar. Verder kun je via midi 127 andere presets opslaan die kunnen variëren tussen boost, oveedrive, Distortion en fuzz. Ik weet niet precies wat je met de blend functie bedoelt maar je kan via een midi expressie pedaal de mood knop en daarmee dus de mate van het karakter van de drive mee variëren.

    Voor mezelf was de voornaamste reden van aanschaf was enerzijds interesse in het concept maar ook wel vanwege het feit dat ik alle pre-fx pedalen bij mijn buizenversterker graag analoog wil houden. Naast mijn Lex Bos Superdrive buizenpedaal is dit dan een welkome aanvulling omdat ik er diverse sound karakter/frequenties van pedalen zoals Tube Screamer, King of Tone etc. met een enkel pedaal kan nabootsen. Misschien dat ik op termijn nog een Boss MS-3 switcher/multi-effect (delay/reverb) erbij koop om een heel compact pedalboard te creëren.
    Laatst gewijzigd door tnijland; 31 januari 2023 om 22:13

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top