1500,- zou me ook niet verbazen. Nieuw waren de GOTW 2007 silverburst bijna $1700,-, dus ruim 1400 euro. 3 jaar geleden stond er 1 op reverb voor ongeveer € 1350,-. Toen ook weer even overwogen die te kopen, maar het budget niet op dat moment.
Gitaren: Gibson SG 50th Anni. 24
Amp: Engl Blackmore, Marshall 1960AX
Band: Shabby Harrys https://www.facebook.com/shabbyharrys/?locale=nl_NL
Te koop: niets
Volgens Reverb is mijn SG 4.300 EUR waard. Ik denk niet dat dit klopt.
Gitaren: Gibson SG 50th Anni. 24
Amp: Engl Blackmore, Marshall 1960AX
Band: Shabby Harrys https://www.facebook.com/shabbyharrys/?locale=nl_NL
Te koop: niets
‘62 reissue uit de ‘80s.
Van de week heb ik hem over mijn livegear bespeeld. De pickups zijn best OK maar ik vind ze wat vlak. Omdat ik ook eigenlijk hoofdzakelijk de bridge pickup gebruik ga ik daar eerst een vervanger voor zoeken. Ben aan het kijken wat er tweede hands van Bare Knuckle of Seymour Duncan voorbij komt. Heel misschien een DP100.
Het feit dat ik toch wel een gold cover wil maakt de spoeling wel wat dunner.
Maar ik heb geen haast..
Verder wil ik de knopjes nog vervangen door exemplaren met een goud plaatje en ik overweeg een zwarte slagplaat.
Laatst gewijzigd door Jan Buurman; 9 november 2021 om 20:48
Te koop: Modtone Powerplant (+1 9V AC uitgang)
Deze dus maar dan rood gelakt.
https://reverb.com/item/40996862-198...-guitar-w-ohsc
Da's altijd de beste keuze. Die Silverburst hierboven heeft er ook eentje, maar dan een limited edition met chromen kap; geen idee of die er ook in het goud geweest is.
Edit: ja, die was er ook: https://www.amazon.co.uk/DIMARZIO-Di.../dp/B00UK7IMF8
![]()
Jij speelt toch ook over een JCM800?
Favorieten/bladwijzers