Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 36

Threaded View

  1. #4
    Senior Member
    Geregistreerd
    1 januari 2005
    Locatie
    Oss
    Berichten
    17.839

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door gitaargod Bekijk bericht
    Wat nu als hij echt het geld overmaakt en vervolgens wordt de amp opgehaald door die andere Duitser en vervolgens zegt de koper dat die ophaler de versterker nooit bij hem heeft afgeleverd.
    Ik zal wel weer te simpel denken maar wat boeit het? Als het geld op je rekening staat, en hij is degene die een ander toevertrouwt om die amp op te halen dan is de rest toch gewoon zijn probleem?

    Het ergste dat er kan gebeuren is dat de "tussenpersoon" net doet alsof jij de versterker niet hebt kunnen leveren. Wat dat betreft is gelijk oversteken met cash nog niet zo gek. Pipo mee naar de bank, daar geld storten op je rekening, klaar.
    Als je niet zou leveren móet de "tussenpersoon" het geld immers nog hebben.


    Verder zou ik persoonlijk behoorlijk schijt hebben aan zo'n blaaskaak. Mooi laten doen zo'n rechtszaak. Wat fred zegt, doet ie toch niet.
    Laatst gewijzigd door D3nnis; 13 september 2018 om 07:22

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top