
Oorspronkelijk geplaatst door
Tabula Rasa
Bejaarde teringzooi waar de josti's hier in de kringloop max 50 euro voor geven om zeker te weten binnen vijf jaar het bedrag verdubbeld te hebben.
Zelfs voor die 50 euro ontstaat een driftig overleg tussen die figuren.
Ooit eens gekocht, bij gebrek aan budget voor een mooie fel gele ibanez RG. Geen geld over. Gitaar ziet er ruk uit. Versterker moet dat compenseren, maar geen geld. Dan maar in iedergeval iets waar Marshall of Fender op staat, dan lijkt het nog wat. Maar wat kan je vinden voor die drie tientjes die je over had?
Combinatie bleek compleet ruk. Om niet voor lul te staan vanwege je slechte keuzes dan maar nog 1 x een diepte investering.... zo'n Roland synth geval. Heel misschien kan het dan nog wel wat worden.
Uiteindelijk blijkt het oude teringzooi te zijn, waar je veel te veel voor meergeteld hebt om de verkeerde redenen.
Dan maar online een zelfde soort sukkel vinden die dat bedrag ervoor neer wil leggen.
Kan zijn dat ik er finaal naast zit.... kan ook zijn dat het de spijker op zijn kop is.
Favorieten/bladwijzers