Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Pagina 66 van 67 EersteEerste ... 165664656667 LaatsteLaatste
Weergegeven resultaten: 651 t/m 660 van 661

Discussie: Post je PRS!

  1. #651
    Senior Member
    Geregistreerd
    29 januari 2010
    Locatie
    Eindhoven/Venlo
    Berichten
    468

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door vulvasonic Bekijk bericht
    Supermooi!!!!! In alle opzichten, behalve de volume- en tone regelaars. Het is net of gitaarproducenten alleen nog maar kijken naar de knoppen zelf en niet naar het totaalplaatje. Op het blauw staat dat natuurlijk schitterend, maar met die prachtige witte P90's (die op zichzelf ook perfect op dat blauw passen) vind ik het, als je er eenmaal op die manier naar hebt gekeken, een klein rommeltje. Neem dezelfde knoppen in het wit, of chroom en het 'probleem' is opgelost. Ik grijns, omdat ik waarschijnlijk de enige bent die zich er druk over kan maken.
    Haha, ik ben het eigenlijk met je eens. Die knoppen zijn wit, transparant of chrome net iets beter bij het geheel. Maar ik durf het oorspronkelijke plaatje eigenlijk niet aan te passen, dus ik ben bang dat ze zo blijven.

    Ik heb in de tussentijd eens wat betere foto's gemaakt (die uit de vorige post mogen verwijderd worden, anders wordt het wel heel vol met dezelfde gitaar)






  2. #652
    Senior Member
    Geregistreerd
    29 januari 2010
    Locatie
    Eindhoven/Venlo
    Berichten
    468

    Standaard

    De bovenstaande PRS was toch niet voor mij weggelegd. De hollowbody pastte niet echt bij mijn sound (veel gain) en ik durfde hem niet mee te nemen naar een repetitie... Reden genoeg voor mij om te kijken of ik hem kon ruilen voor iets anders leuks. Uiteindelijk via Facebook in contact gekomen met Sound Affect Premier. Deze had interesse in de Private Stock en bood me een Wood Library + een Gibson Dot. De wood library heeft alles wat ik zou willen in een PRS. Rosewood hals, killer top, humbuckers, birds en nog wat extra's als een binding om de neck, charcoil burst en een smaakvolle goud/zilver hardware combinatie.

    Ook kom ik meteen het nadeel van een opstuurdeal tegen, alles is fantastisch maar de hals is wat smal naar mijn smaak... Enfin, post je PRS betekent veel mooie foto's laten zien, dus dat doen we maar














  3. #653
    Senior Member
    Geregistreerd
    31 oktober 2002
    Locatie
    Nijmegen
    Berichten
    28.959

    Standaard

    Wow!!!!!!!
    Ik vind deze veeeeeeeel mooier dan die andere die je had. Prachtig!

    Geweldig mooie koffer ook trouwens.
    GOLDMEMBER GN FESTIVAL

    6 voor allen en allen voor 6!!!

  4. #654
    Senior Member
    Geregistreerd
    12 september 2002
    Locatie
    Omgeving Arnhem
    Berichten
    10.409

    Standaard

    Wat een beauty!!!!


    Verzonden vanaf mijn Nokia 3310 met Swaffeltalk
    te koop: Orange 2x12 cab (PPC212OB) met 2x Creambacks (G12M-65) speakers. PM mij voor meer info

  5. #655
    Senior Member
    Geregistreerd
    1 januari 2005
    Locatie
    Oss
    Berichten
    17.735

    Standaard

    Ik vind ze allebei heul mooi!

  6. #656

    Standaard

    Prachtig. Mooi om zo een gitaar een keer in het zonnetje te zien ipv youtube films of foto's in de een muziekzaak. Veel plezier met deze PRS.

  7. #657

    Standaard

    de kist is geweldig!
    en je krijgt er nog een o.k. gitaar bij cadeau.
    te koop: westone pantera en ibanez artfield AFD-40

  8. #658

  9. #659
    Senior Member
    Geregistreerd
    26 juli 2002
    Locatie
    alkmaar
    Berichten
    7.468
    Blog Entries
    2

    Standaard

    cool, die linker is dat een Bernie ?
    life sucks and then you die

  10. #660

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door fred dons Bekijk bericht
    cool, die linker is dat een Bernie ?
    yep, een geweldig gitaartje (erg comfortabele wide 50s nek; 3,8kg, goede balans); een echte aanrader als je met brede halzen overweg kunt.

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top