Mooie grain in die hals. Is de body een zwaar verkleurde Olympic White of kwam 'ie standaard als Cappucino?
Mooie grain in die hals. Is de body een zwaar verkleurde Olympic White of kwam 'ie standaard als Cappucino?
Het is opvallend hoeveel recidivisten zich als herintreders op de plaats delict melden.
Het is ooit begonnen als Blonde.
ligt het aan my of kan die fret wel een fret dressing gebruiken? Ziet er zo plat uit bij de eerste fret.
Maar een mooie hals zeg. Wat voor hout is het?
Ah, deze foto toont het wat duidelijker. Mooi stratje met heerlijke vintageuitstraling.
Het is opvallend hoeveel recidivisten zich als herintreders op de plaats delict melden.
Mijn Stratjes, de Haar is een recente aanschaf
![]()
Mooi collectie! Heb je een favoriet?
it's better to burn out than to fade away
Dank je wel. Lastige vraag eigenlijk, de shell pink en de '79 zijn op dit moment wel de vaste keuze als podiumgitaar waarbij dan de JV (achter in het midden) als reserve meegaat. Maar ook op die gitaar speel ik heel graag.
De Haar heb ik echt nog maar een paar dagen, speelt lekker en gaat vanavond mee naar een repetitie van een nieuw bandprojectje.
De japanse (linksachter) staat thuis naast de computer en krijgt daardoor ook best wat speeltijd maar is wel mijn minst favoriete, eigenlijk vanwege de erg dunne hals en ze klinkt ook wat doods. Op zich was die hals zo dun niet, maar ik heb 15 jaar geleden de toetst afgevlakt naar 12", beetje te gortig gedaan...![]()
Favorieten/bladwijzers