Zou dit een echte US Fender zijn?
http://www.2dehands.be/muziek/muziek...177804889.html
Zou dit een echte US Fender zijn?
http://www.2dehands.be/muziek/muziek...177804889.html
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist ...
Deze is cool:
http://link.marktplaats.nl/774898564
Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk
geweldige replica van de Les Paul Costum
.............
Haha, maar een echte kenner ziet het niet.. Ik weet niet welke echte kenners hij bedoelt want met oogkleppen op kun je het nog zien. (zelfs als je een kenner bent)
Laatst gewijzigd door nickofzo; 4 februari 2014 om 20:29
Verkoper = Peter Disco,....
En dat deze plank een paar chromosomen mist lijkt me wel erg duidelijk,
maar ja ik ben dan ook een "kenner"![]()
behalve dat degene die hem koopt hem weer voor een echte doorverkoopt.....blijft altijd twijfelachtig die replica's. Vind het knap als je een gitaar tot in de perfectie kan nabouwen, er even vanuit gaande dat hij deze zelf heeft gebouwd aangezien hij een ander project gaat doen. Maar wees er dan zo trots op dat je je eigen naam erop zet. Een echte Disco les Paul!!
Gezien de vraagprijs vermoed ik eerlijk gezegd dat ie 'm niet zelf heeft gebouwd, maar dat dit "gewoon" een chinees betreft. Ander projectje is in gitaristentaal vaak "andere gitaar op het oog".
Verder met je eens. Een kopie, prima. Maar zorg er wel voor dat ie op 1 of andere manier ook te allen tijd als kopie herkenbaar is. Hoeft niet eens heel opvallend te zijn.
Turn it up • Bring the noise
Favorieten/bladwijzers