Gisteren mijn eerste stapjes gezet in het zelf maken van een effecten pedaal. Ik heb de zen clone van das musikding besteld en deze in een witte b-behuizing gefrot, was krap maar het is wel gelukt. De originele zendrive zit ook in een b behuizing.
Pcb solderen heb ik ervaring mee,
offboard wiring met de daarbij behorende logica niet, ik voel een verbeterpuntje. Qua draden is het ook een puinhoopje.
In 1 avond behuizing geboort, grapics gemaakt en alles gesoldeerd en ingebouwd.
Graphics heb ik geen moeite in gestoken omdat ik eerst het resultaat wilde horen. Dit komt later wel. De volgorde van werken was achteraf gezien ook niet slim van me. Ik heb eerst de watertransfer geplaatst en toen gaan boren. Graphics dus beschadigd.
Vandaag aangesloten op thuisversterkertje...True bypass werkt. Toen de switch ingedrukt en een hele mooie volle overdrive kwam rr tevoorschijn. Ik was serieus onder de indruk.
Enige minpuntje is dat de gain omgekeerd werkt. Draai ik met de klok mee wordt de gain minder. Even twee draadjes omsolderen en klaar.
Dit smaakt naar meer
![]()




Met citaat reageren

Favorieten/bladwijzers