Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Aikara Bekijk bericht
Inmiddels is de Axe Fx binnen!

Gaaf ding! Ben er echt heel erg blij mee. Ik ben nog wel wat geimponeerd door de talloze mogelijkheden, maar dat is denk ik vooral een kwestie van veel aan de knoppen draaien.

Uiteraard heb ik al wel een vraagje: Een heel aantal presets (zowel factory presets als van Axe change) zijn of een beetje dof, of hebben een beetje nasale, blikken klank. Dit is niet bij alle presets zo, en ik heb inmiddels ook zelf al een paar presets gemaakt waar ik erg tevreden over ben. Hoe kan het dan dat een heel aantal presets niet optimaal klinken? Ligt dit aan de monitoren? Aan het feit dat die presets onder een oudere firmware gemaakt zijn, of Ligt het aan de global eq? Of misschien is er wel een andere oorzaak?
Die presets klinken wel optimaal alleen over andere monitoring....kwestie van simpel aanpassen aan jou monitoring systeem

ADVIES : probeer juist je geluid te maken door zo WEINIG mogelijk aan al die knopjes te draaien...........