snap ik
Maar live hoort niemand dat!
snap ik
Maar live hoort niemand dat!
George L blijft altijd kwetsbaar, dankzij de soldeervrije verbinding. Een gesoldeerde plug is bedrijfszekerder. Ik heb zelf ook eens zo'n George L- achtig setje gehad (van Core X2), en ik heb alles er weer tussenuit gehaald wegens herhaaldelijke storingen (wegvallend geluid door slechte verbinding in de plug). Als je wat vaker met je pedalen aan het rommelen bent, wordt de kans op slechte verbindingen erg groot. Zolang het allemaal vast op je board zit en er verder vanaf blijft, kan het best lang goed gaan, maar het blijven kwetsbare kabels. Ik heb ze voorlopig vervangen door die goedkope plastic kabeltjes, omdat ik liever een constant signaal heb. Dan maar íetsje minder. Bij die andere viel af en toe meer dan de helft van het signaal weg, waardoor ik weer aan dat kabeltje moest rommelen, net zo lang tot ik weer het volledige signaal had. Daar kan ik niet op vertrouwen.
In het algemeen valt het reuze mee kwa tonesuck, op wat uitzonderingen na (als de dunlop jimi hendrix wah...). En op je zolderkamertje hoor je natuurlijk perfect alle verschillen, maar zodra je met een band speelt in de oefenruimte is de tonesuck te verwaarlozen.
vind ik.
Ach ja, het zal wel aan mij liggen.. misschien ben ik lomper dan anderen. Maar George L én Boss zijn wat mijn betreft niet volledig hufterproof:
Mijn bossje na een jaar of vier.. klep afgebroken en de switch was al meerdere keren vervangen. de MXR's en Ibanez 9's in mijn toenmalige bak deden het nog prima..
twee dagen terug postte ik:
Het is mooi spul en handig en zo. en leuk dat het bij de meesten van jullie - vooralsnog- lijkt te functioneren. Maar bij mij gaat het ge-ga-ran-deerd kapot.komt een gastgitarist op ons nieuwe album spelen. Prachtige bak, alle kabels weggewerkt. Na tien minuten gekraak, vraag ik: "dat zijn zeker george L kabeltjes? Dan vraag je om problemen.."
En hij zegt: maar je kan ze op maat knippen en het ziet er zo mooi uit..
En ik weeg maar 67, al ze noemen ze mij wel ooit Dikke Peer..![]()
mogelijk ben ik wel podiumhufter, ze noemden me vroeger Bugs Bunny, omdat ik nooit stilstond op de planken..
Laatst gewijzigd door zoon van Piet; 28 november 2011 om 11:40
Ik kreeg vier maten solo, maar heb ze niet gebruikt.
Ja, definieer het maar eens. het is gewoon podiumgedrag! En de een (jij) houdt het heel, de ander (ikke) maakt alles kapot. Dat is míjn Boss DD-3 en die ís kapot. En hij was al de tweede DD in mn bak. En de Dim C die ik had, had ook last van kapotte switches e.d.. Alle ibanezzen die ik toen had (2e helft 80-er jaren) doen het gewoon nog..
En ik deed niks speciaals met hamers of kettingzagen. Vanaf de drumriser op je pedaal springen was zo ongeveer het wildste..![]()
Ik kreeg vier maten solo, maar heb ze niet gebruikt.
Haha....
..... maar Harold, jij ge/misbrúikt die BOSSjes toch niet?
Ik kan me geen pedalenplank van jou herinneren waar er ook maar één op stond.
Logisch dat ze niet kapot gaan.
Ik gebruik sinds een maandje of 2 Lava Cable, maar ben er nog niet zo te spreken over. Het zijn mooie kleine pluggen, maar wel erg storingsgevoelig.
Misschien moet ik wat meer ervaring opdoen met het maken van deze kabeltjes, want dat komt nogal precies.
Ook wissel ik regelmatig pedalen, en ik heb ook het idee dat die kabels daar eigenlijk niet voor gemaakt zijn.
Favorieten/bladwijzers