Citaat Oorspronkelijk geplaatst door HaroldA Bekijk bericht
Ah, je wil het geheim houden?


Net als Google 'crawl' ik de sites en sla de advertenties op. In tegenstelling tot Google doe ik dit elk uur zodat ik de verste advertenties heb.
Met gitaarmarkt was het ietsjes lastiger want ik wil alles netjes in de database hebben. Daar moet ik de de html pagina helemaal uitkleden zodat ik alleen de noodzakelijke gegevens krijg.
Ik moet zeggen dat dit een leuk stukje code is geworden

Ik zal binnenkort ook de prijzen (indien aanwezig) gaan tonen bij de advertenties.
Dat was volgens mij ook een veel gevraagd verzoek.

Advertenties komen er ook aan. Bands, instrumenten bouwers etc. kunnen dan zichzelf promoten in de zoekresultaten.
Uiteraard gericht dus wanneer je op een trompet zoekt krijg je geen advertentie te zien van de nieuwste cd van een death metal band.
Die krijg je wel te zien als je zoekt op een elektrische gitaar.

Daarna ga ik mij richten op de persoonlijke instellingen zodat je van bepaalde sites geen resultaten meer krijgt als je dat wilt (of juist wel...).

Genoeg te doen