Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Hallie Bekijk bericht
k zal ze meenemen! ik denk dat het grootste probleem ligt bij de rest van de bandleden. We hebben een bassist van de rock academie die zichzelf kennelijk te goed vindt.. wat we ook zeggen, hij blijft te hard gaan.. nouja daar ben ik inmiddels al aan gewent. maar fijn is anders.
In zo'n geval zou ik hem zeggen: stiller of stoppen ... Cru, leuk is anders, maar op den duur zet iedereen zich steeds luider en wint diegene met de luidste versterker of degene die het minst om z'n oren geeft. Een degelijke muzikant met ervaring zal zoiets niet persoonlijk nemen, en zijn volumeknop met plezier naar beneden doen, omdat hij weet dat de anderen dan ook met meer plezier luisteren.
Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Hallie Bekijk bericht
Dat speaker simulatie is wel erg interessant.
Ja en neen. Eerder werd aangehaald dat de geluidstechnieker dan gewoon een XLR'tje moet pluggen, maar uiteindelijk heeft een microfoon ook gewoon een XLR-plug, en gitaarversterkers geven vaak totaal geen problemen qua monitoring & feedback.

't Is simpel: smijt alle technische brol weg, en zorg dat je op die manier al een goede 'monitoring' hebt. Als je bassist te luid staat, is hij 't probleem.