Blijven posten die gitaren ik kan er niet genoeg van krijgen en inderdaad als ik het geld had dan had ik ook een hele grote verzameling.
Clapton heeft een tijd geleden voor de tweede keer een groot aantal gitaren verkocht en heeft er nog honderden waarvan 70% strats.
Dan heb jij in verhouding nog lang niet genoeg.
ik moet toegeven dat ik ook een paar les pauls heb, echt voor de heb. dat zijn deze:
en bij de onderste doel ik niet op de trem-equipped les pauls, maar die andere 2. de een is een beetje als de PRS 250 de ander als de 245. en op de eerste foto, zijn de blauwe en groene ook een idee, variant, van de PRS 250 en 245, en die andere 2, dat is echt voor de pure, smerige heb. singlepiece quilt top, singlepiece flamed top, met custom finishes. geen tonechasing, gewoon puur voor de looks. ze komen bij warmoth vandaan, dus de tone, dat zit wel goed.
uiteindelijk blijken die 2 gitaren 2 van de beste te zijn uit de collectie, maar ok.
close upje:
![]()
ik weet dat ik dit met de nodige humor moet opvatten. Maar dat valt me lastig. Als je het tegen mij hebt gehad, dan heb je me beledigd. Als dat zo is, dan vind ik dat niet prettig.
Ik heb hier niemand beledigd, ik heb niks negatiefs gezegd - niet over orpheo, niet over zijn collectie - dus waaraan heb ik het verdiend om hier beledigd te worden? Maar nogmaals, misschien voel ik dat niet terecht, namelijk als je het niet tegen mij had. Aan jou om dat te bepalen.
Ik zal het zo simpel mogelijk houden : in deze discussie is er meerdere keren, door meerdere forummers heel kinderachtig en zuigerig doorgezeurd over Orph's nieuwste aanwinsten, en als het dan echt vervelend werd hingen de schuldigen ineens de vermoordde onschuld uit, of waren ze nergens meer te bekennen.
Ik heb dit spelletje slechts omgedraait en wat uitgebreid door een hele groep aan te spreken, en blijkbaar voel jij je, terugkijkend op je eigen gedrag, dermate aangesproken dat je het als een hoogst persoonlijke belediging hebt opgevat.
Dus de vraag die je je moet stellen is niet of ik het tegen jou had, maar in hoeverre jij jezelf herkend in de ongezouten kritiek die ik heb geleverd op het kinderachtige gedrag van sommigen hier...
(overigens, ik speel dit soort spelletjes al sinds ik in 1989 computers, modems en BBS'en ontdekte, dus we kunnen nog wel een week zo door gaan)
Laatst gewijzigd door Fiendish; 16 mei 2011 om 17:56
Favorieten/bladwijzers