Idd. Maar m'n eerste ironbird had ik voordat ik MA leerde kennen. De JCM900 heb ik in '93 gekocht omdat dat de amp was die bij feedback te betalen was en OK klonk. De RAT heb ik wel door MA leren gebruiken op de manier zoals ik het nu doe.
Het meeste van mijn gear is al flink oud. Alleen de DSL en de twee nieuwere 1960B cabs heb ik sinds dit jaar.
In combinatie met mijn Zwier explorer klinkt deze set zoals ik altijd mijn geluid voor ogen had. Ik ben heel erg tevreden met mijn setup.
@ Nocki: die RAT is echt m'n secret weapon. Crunch channel en dan die RAT er overheen. Heavy en heel duidelijk. Ik had de stompbox ooit eens verkocht in een staat van verstands verbijstering. Ik snapte toen nog niet hoe hem te gebruiken. Toen ik hem later ooit nog eens leende van iemand ben ik direct een zoektocht gestart naar de rack versie. (ik ben zo fortuinlijk dat ik een RAT unit heb gekregen van JC van Gorefest)





Met citaat reageren


Favorieten/bladwijzers