M'n broertje heeft eindelijk ook een Tele gekocht!
Squier classic vibe 50's. Leuke gitaar! Maar iets minder twangy dan mijn Tele's. Zou niet per sé mijn geluid zijn, maar hij heeft sowieso een sound met meer drive en ballen dan ik, dus hij kan het wel gebruiken.
Tof voor hem!
Die 60's custom Classic Vibes zijn ook érg tof! Aanradertje voor iemand die een cheape, goede tele zoekt!
The Guitar Express Podcast! Interviews met Leif de Leeuw, Vedran Mircetic, Arnold van Dongen, Bert Meulendijk...
http://gitaarpodcast.nl/
VAARWEL ALLEN, HET GA U GOED!
It’s like I’m in the fourth dimension and somebody is asking me to describe it verbally and, that’s where the fourth dimension is all about. It’s no words, no symbols, no images, all pure real energy and vibrations.
nieuw, en hier blijft het ook bij, als het geen Tele meer is, dan vind ik dat niet erg
![]()
grunge/noise-hippie
beetje late reactie, magoed.
nope, gewoon stock gekocht zo, vind m wel leuk zo
Mn blauwe is zeker een erg leuk ding
Dat andere wat je zegt is natuurlijk gewoon questie van smaakIk hou zelf wel heel erg van aparte kleur/vorm (zo ben ik ook trotse eigenaar van een fel groen met zwarte Dean Razorback).
Enigszins O.T. Momenteel heb ik plannen om de pickups van mn blauwe te vervangen, moet ik me alleen nog even goed in verdiepen. Iemand goeie voorstellen voor (humbuckersize) pickups? Ben op zoek naar een zeer volle high gain sound, beetje Les Paul achtig.
Het is ook niet echt een relic, Joe Strummer heeft zijn gitaar meerdere malen overgespoten in o.a. primer en zwarte autolak, ook de teksten spoot hij over of schuurde ze weg net als de stickers. Hier een foto van de originele de foto daaronder ziet de gitaar er alweer anders uit, ongoing process tot aan zijn dood.
Hieronder 2 Fender Mex kopie/tribute, de rechtse is nog iets meer onder handen genomen, wel jammer dat ze niet een 6barrel bridge hebben genomen.
En hier heeft iemand wel heel veel werk in gestoken om een exacte kopie te maken (weer wel met een 3barrel bridge), maar er staan een behoorlijk aantal foto's van hoe de gitaar continu visueel is gewijzigd:
Partscaster Joe Strummer op TDPRI
Laatst gewijzigd door speedmusic; 20 juni 2010 om 00:34
Eddie Vedder gebruikt ook zo'n relic, al moest ik twee keer kijken voor ik doorhad dat het niet zijn sparkle/soapbar Tele was. Hij gebruikte hem voor Rearview Mirror.
Favorieten/bladwijzers