de ouwe vintage gitaren, klinken grotendeels zo goed, vanwege t hout wat veel langer de tijd heeft gehad om te drogen.
Niet de ouwe draadjes van toen en de ouwe potmeters etc.
Tuurlijk de PUs maken verschil, maar je kan van toen de een met de ander niet vergelijken omdat alles nooit consistent was.
Tegenwoordig wel, als je bijv een gisbon via internet zou bestellen, krijg je een bijna identieke gitaar als de andere die dezelfde dag ook uit de fabriek is komen rollen (ja er zitten verschilen in maar dat is niet de discussie nu)
Met de printplaatjes is alles veel makkelijker geworden om te vervangen, en ja de vintage liefhebbers zitten altijd te zeuren om dit soort vernieuwingen, maar dan moet je geen nieuwe kopen maar 20.000 euro meer neerleggen om een echte vintage, en niet voor 2000 een vintage reissue nemen want die is ok niet vintage




Met citaat reageren

Favorieten/bladwijzers