Nice man,congrats![]()
Nice man,congrats![]()
Haha, die kat is al net zo nieuwsgierig als de mijneToffe gitaar!!
![]()
vette gitaar! gefeliciteerD!
Mooi, en Phatcats in een SG, dat moet wel lekker zijn.
Ik heb niets tegen Gibson , ik heb er gewoon wat minder mee , ik heb eerder een SG gehad (uit 1973) en daar was ik niet weg van , zwabber neck en een voor mij te modderig geluid , deze heeft een wat steviger hals en door de P90's klinkt deze ook goed.
Het blijft echter een compleet andere gitaar dan bv mijn tele , halsprofiel , radius , mensuur , even van de ene naar de andere overstappen is er niet bij.
Hot diggity-damn dat ding is vet. Gekocht van Iommi fan zeker.De eerste drie Black Sabbath albums zijn opgenomen met een SG met P90's en Iommi's signature gitaar is al decennia een zwarte SG. En die Gibson 'Gay Cases' zoals jij ze noemt zijn toevallig wel de allervetste koffers die ooit gemaakt zijn. PUNT.
Ik speel overigens zelf ook over een SG met P90's en een vettere sound dan dat bestaat gewoon niet. Zo lekker rauw, maar toch zoveel punch, prikt lekker door de mix. Echt perfect!
Laatst gewijzigd door Fuhgawz; 31 januari 2010 om 12:16
Drummer: "Potmeter? Is dat net zoiets als een gaydar?"
Point taken , ik zal nooit meer zeggen dat het een gay-case is.
Favorieten/bladwijzers