Citaat Oorspronkelijk geplaatst door lindstrom Bekijk bericht
De drummer is eigenlijk het enige die ik graag hoor samen met de basgitaar, verder is het voor mij gewoon de partijen strak op de maat spelen.

Ik heb gaanderweg geleerd zonder monitors te werken, voor een zanger kan ik begrijpen dat deze monitors nodig heeft, maar een gitarist heeft niet per definitie een monitor nodig lijkt me.
Toch wel, denk ik. Zeker als je met twee of meer gitaren werkt. Als het dan onverhoopt een beetje in de soep mocht lopen, is het wel prettig als je elkaar kunt horen. Sowieso hoor ik graag wat de andere gitarist doet, daar kan ik me namelijk mooi op richten, en horen waar we vanuit de solo weer naar een coupletje gaan bijvoorbeeld.

Ik ben een bandspeler, en ik vind ook dat je muziek samen moet maken. Als je elkaar niet hoort, kun je dus nooit samen muziek maken. Dan blijf je op je eigen eilandje spelen en hopen dat de ander ook zijn eigen ingestudeerde dingetje speelt.