Mooie set H.HuisjesAlleen nog geen nieuwe amp dus? 6100 bevalt nog steeds goed?
Mooie set H.HuisjesAlleen nog geen nieuwe amp dus? 6100 bevalt nog steeds goed?
Dank je. De 6100 rocks!![]()
Ik denk dat ik het hier bij laat, waarschijnlijk gaat de JVM in de verkoop.
Een Splawn Nitro blijft door m'n hoofd spelen....
Mijn huidige podium combinatie.. Weer niet een "echte" stack, maar wel een Fender Blues Jr en Hotrod Deville.. En dat pompt minstens zo hard, Lol!
![]()
Godin '04 LGX-SA, Tokai '86 Partscaster, S. Cortez CS-240 -> Zoom G3
Boss FZ-5>K's90>Clyde McCoy RI Wah>Maxon SD9>Danelec CTO-1>Arion SCH-1>Zoom CDR-70 / Marshall Blues Breaker mk1>Zoom G3
Te koop: ...
Inderdaad! Bevalt me erg goed. Heb destijds veel strats van max.1200,- getest (ook Blade's etc..), maar deze stak er toch met kop en schouders bovenuit. Heerlijk Jimi Hendrix sound zit erin, mooi open en toch heerlijk vol.
Ik heb wel gemerkt dat de mijne veel stemvaster is als de brug tegen de body afgesteld staat. Stel je hem ietsje zwevend af is t toch wat minder. Ook klemde de topkam een beetje bij de b snaar (opgelost met potlood) en moest ik hem echt ff naar mijn wensen afstellen. incl halskromming e.d., Fenders komen IMO meestal niet super afgesteld van de fabriek.
Heb ook de maple versie getest (de 50's) maar deze met rosewood toets was beter. Verder vooral erg goeie pickups en brug.. Niet met de 6 bekende schroefjes, maar met 2 bouten.
![]()
Laatst gewijzigd door VanMeekeren; 15 september 2009 om 16:15
1978 Gretsch Committee Bass
2006 Epiphone Les Paul Standard Plustop Pro // Icetea-burst
1974 Music Man Sixty-five // Tube Rectifier, Grey logo
1991 Ampeg SVT410 (USA) + 2001 Ampeg SVT210 (USA)
Huisjes, hoe krijg je 2 Greenbacks en 2 G12T75's in een 1936?
MS
Whehe ik zat ook al te kijken![]()
The Guitar Express Podcast! Interviews met Leif de Leeuw, Vedran Mircetic, Arnold van Dongen, Bert Meulendijk...
http://gitaarpodcast.nl/
Favorieten/bladwijzers