Ik heb het al eens geprobeerd, met een jack in z'n bek en een jack in z'n reet, maar er kwam alleen maar kattengejank uit![]()
Ik heb het al eens geprobeerd, met een jack in z'n bek en een jack in z'n reet, maar er kwam alleen maar kattengejank uit![]()
Vragen over Volgorde zijn verplaatst naar het Volgorde topic. Vriendelijk verzoek om wat meer on topic te blijven en even te zoeken binnen dit subforum als het gaat over iets anders dan je pedalboards. Dit is zonder enige twijfel het topic waar ik het meest off topic verhaaltjes uit moet verplaatsen en dat kan met een beetje oplettendheid van iedereen een heel stuk beter
"Het is maar een spelletje" - Confucius
Heeft iemand hier eigenlijk ervaring met een ethos overdrive?
Ik denk dat je die vraag even in een apart topic moet gooien!
OT:
Ik ben (weer) bezig met een 2de boardje! Maar eerst nog een aantal pedalen opzoeken.
----
// City Of Life //
Hoppa maar weer eens een update....nu ook een mooie case er om heen.....weer helemaal gigklaar!!!
![]()
Koch Multitone 100 watt, inclusief flightcase: 600 euro
Rebote 2.5 (linksvoor), Ross Phaser (midden; +extra phase stages), Looper/Vol (Op verhoging; Loop A: Diamond Drive, Loop B: volume potmeter) en achterin ligt een GGG Amp ABY met een extra A/B schakeling om m'n wireless te bypassen voor als ik met kabel speel.
En het losse pedaaltje zonder knoppen is een Lovepedal Eternity...
Favorieten/bladwijzers