Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Blend Bekijk bericht
Hoho, wacht even, de eigenaar van London City heeft een enorme voorraad goed hout. Een tijdje geleden met de LC dealer hier in Sleeuwijk lopen praten, en die heeft goede contacten met de fabriek en het merk, hij heeft ook 1 van de 15 (?) tribute to death (oid) Telecasters van LC. Maar hij zei ook: ze hebben een naam te zetten, en een hype is nét iets wat ze nodig hebben. Vandaar dat ze zulk goed hout gebruiken.

Ik voor mij vond de over-all afwerken juist 'n beetje tegenvallen. Binnenkort heb ik hopelijk een London City Thinline (uit de eerste serie, het schijnt beter hout te zijn..), en daar ga ik toch zeker de brug van vervangen en de topkam + tuners.
De basis is daarentegen super.
ja en ik heb vanavond nog een gitaarbouwer gesproken, die contacten heeft met diverse muziekwinkels en hij geeft nadrukkelijk aan dat de oudere series van London City beter zijn dan de exemplaren die nu van de band af rollen en dat heeft ermee te maken dat er bezuinigd zou zijn op de grondstoffen.

En over hout is er al vaker gesproken en ik denk dat de houtsoorten en aanlevering ervan, van mindere kwaliteit zijn dan de duurdere merken, zoals oa Fender Gibson etc.