Citaat Oorspronkelijk geplaatst door barno Bekijk bericht
een recensie is één mening van een (in dit geval Nederlandse) jongen (over een Nederlands merk) met niet persé betere smaak dan gemiddeld hoor. De A-B test die ik onlangs deed met LC's tegenover gewone Fender Road Worns deed mij dan weer iets heel anders besluiten.
Soit, LC's zijn prima copieën, die hier op het forum volgens mij iets worden overhyped, maar dat mag, want niemand koopt erdoor een kat in een zak.
The Bottomline is, het is een chinese massa geproduceerde gitaar! ik heb nog nooit een London City gespeeld of gezien zelfs, maar heb vast wel eens eenzelfde met een ander labeltje gespeeld.. (austin? tradition? jay turser?)
als dezelfde strat een Stagg stickertje erop zou hebben (wat niet unlikely is) dan zou niemand hier hem ooit willen aanraken.