uhuh.
Jij hebt binnenkort M!
„…were you born that stupid? Or did you have to study?“
— Robert A. Heinlein: Tunnel in the Sky
nocki, fantastisch dat je de ds-1 een plaatsje geeft in je collectie.
het is altijd voor mij het uber-boss-pedaal geweest. ik heb hem verkozen boven tubescreamer,fulldrive etc.
de meeste tone, de warmste sprankeling, de beste dynamiek, de vetste scheur, de mooiste cleanish tonen haal ik uit een ds-1. met volume op je gitaar erbij heb je het perfecte wapen!!
btw, robert-gitarist: wil je die dm2 misschien verkopen???
En weer ontopic
Vandaar de RC-2 geprobeerd! erg leuk pedaal! Daar gaan we zeker een van kopen als ik m tegen kom!
Ook is vandaag de OS-2 binnen gekomen... ik ben echt verslaafd aan het raken. Tot nu toe heb ik dit jaar al elke dag een pedaal gekocht behalve vandaag dus ik moet nog even wat inhalen![]()
Screw you guys, I'm going home!!!!
Pompiedom: klikkerdeklik
Zag er laatst een gaan voor 95 euro..
Grappig, ik heb de standaard DS-1 eigenlijk altijd onbruikbaar gevonden. Hij is me te iel en klinkt te 'synthetisch'. Totdat ik de DS-1 van een vriend voorzag van de Seeing Eye en Ultra mods. Dan heb je inderdaad een pedaal dat je als ultiem wapen kunt inzetten!
Één van mijn komende projectjes wordt dan ook een handwired DS-1 kloon met geselecteerde componenten.
Hoogachtend,
Bambufan
Oorspronkelijk geplaatst door jannest
Favorieten/bladwijzers