Citaat Oorspronkelijk geplaatst door MikeD Bekijk bericht
nou weet ik niet of je dit serieus bedoelt te vragen (waarom zou je dat op een klassieke gitaar willen???), maar ik zou niet weten waarom niet…kwestie van een locknut op de juiste breedte vinden of aanvaarden dat de snaren in ieder geval bij de nut wellicht dichter bij elkaar komen te staan dan met de oorspronkelijke topnut het geval was ….bezint eer ge begint.
Ik ben al weer heel wat wijzer geworden en daarom, vroeg ik me het gewoon af, maar waarom zouden de snaren dan dichter bij elkaar komen dan bij een kunststof of benen kam. de maten blijven toch gelijk.

Ik heb destijds zo'n topkam met nulfret besteld bij Steward maar de snaar uitsparingen verschilde nog al met de originele daarom niet gemonteerd. (de uitsparingen zitten veel dichter bij elkaar.