Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 1771

Threaded View

  1. #10
    Senior Member
    Geregistreerd
    22 oktober 2002
    Locatie
    Sleepless In My Grave
    Berichten
    12.538

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Swaag Bekijk bericht
    Afgelopen vrijdag Tito & Tarantula weer eens gezien in 't Peerd in Goes. Ditmaal met de harde kern uit de "From dusk till dawn" tijd (Johnny Vatos op drums en Peter Atanasof op gitaar), en ook zijn dochter Lolita op bass, en dat is erg prettig.
    Leuk nagebabbeld met een biertje. Altijd leuk die benaderbare artiesten.
    +10! Heb ze op 7 mei gezien in W2 in Den Bosch. Een feestje!
    Voorprogramma Dario Mars & The Guillotines uit Belgie. Stonden ook op Scumbash, maar hadden toen al gespeeld voordat we arriveerden. Ook een leuk bandje. Schurkt overal tegenaan zonder in 1 hokje te passen.

    @Pepe: Atanasoff terug idd. Goeie gitarist. Beetje in zichzelf gekeerd maar heel geconcentreerd en volledig in dienste van. Maar ging ook lekker los. Zijn CE-1 zag er gruwelijk uit, een wonder dattie nog werkt.

    Wel een bij ogenschijnlijk elkaar geraapt zootje zo, die band. Boeddha-like drummer met mohawk, dochter op bass, kleine latina op Ukelele en viool, Atanasoff zag er uit als Alides Hidding, gitarist/toetsenist als Neill Young (en was constant met zijn volume aan het klooien), en Tito in zijn vertrouwde kloffie.
    Laatst gewijzigd door MarkS; 12 mei 2015 om 12:11

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top