Helemaal gelijk fred maar dat hoort niet op een gitaarforum thuis.
Dit begon als een leuk oefenprojectje voor de cursus maar als ik eenmaal ergens aan begonnen ben kan ik niet meer los laten. Gewoon omdat het (kan) moet kunnen. LTspice is wel leuk om mee te stoeien trouwens, al meerdere malen plezier van gehad met kleine projectjes. Zonder een soldeerbout aan te raken even testen. Voorheen maakte ik van die luchtige printloze opstellingen door alles simpel aan elkaar te bakken.
Shame on me
Motor is een enkelfasig inductie type. 5.8A bij 230.
Digitaal heb ik ook aan zitten denken maar ben nog niet zover gekomen.
Owja, die spanningsaanpassing heb ik ook al over gelezen maar dat is ook nog niet aan de beurt gekomen. Leuk om over na te denken maar wil eerst die LTC aan het werk hebben met jouw oplossing.
Misschien als het ding werkt dat ik alsnog een kant en klare regelaar koop. Rond de 200 heb je al een chinees die voldoet.
EDIT:
Of dit op een gitaarforum thuishoort?
Nou eigenlijk is het wel interessant denk ik want de werking is hetzelfde principe als van een klasse "D" amp.![]()




Met citaat reageren

Favorieten/bladwijzers