Gestolen Gibson ES-335 - fraude
https://www.marktplaats.nl/a/muziek-...reviousPage=lr
Gestolen Gibson ES-335 - fraude
https://www.marktplaats.nl/a/muziek-...reviousPage=lr
Lullig.
Maar hoe werkt dat, een valse app?
Ik bedoel, het geld moet toch op jouw rekening staan, in jouw app.
Je kijkt toch niet op de app van de ander om te controleren of het bij jou staat?
Of zie ik dat verkeerd.
Ik denk dat het daar dus fout is gegaan. Koper zegt: "Kijk je kunt zien dat het bij mij is afgeschreven, duurt effe en dat staat het er bij jou op... internationaal en zo."
Cash is king.
Daar is toch al genoeg voor gewaarschuwd. Zou toch wel bekend moeten zijn.
En oplichting is van alle tijden dus altijd opletten, vooral met de duurdere spullen.
Je zou dan denken, je doet alleen boter bij de vis maar dat geld kan ook vals zijn.
het blijft soms lastig.
ik had een bericht gestuurd naar een verkoper op MP met gecontroleerd telefoon nummer en bankrekening nummer en krijg dit bericht van marktplaats:
ik heb bij MP nog even navraag gedaan vanwege het feit dat de verkoper een gecontroleerd telefoonnummer en bankrekening nummer heeft en kreeg dit antwoord:Je hebt gereageerd op een advertentie van een adverteerder die zich mogelijk in het buitenland bevindt. Het betreft je reactie op de advertentie: '......... gitaar versterker'.
Als je niet in persoon kunt handelen, adviseren wij je om je te verzekeren van de goede bedoelingen van de adverteerder. Zeker wanneer de vraagprijs van het artikel erg aantrekkelijk lijkt. In de praktijk blijkt dat wanneer een vraagprijs te mooi lijkt om waar te zijn, deze dat vaak ook is.
nu was de vraagprijs redelijk conform de MP prijzen van deze lowbudget versterker, heb ook niets meer van de verkoper gehoord.Deze berichten sturen we als we zien dat er een buitenlands IP-adres wordt gebruikt. Dit doen we omdat we zien dat er dan een groter risico is op fraude. We adviseren niet om af te zien van de (ver)koop.
Overigens betekend het feit dat de gebruiker gecontroleerd is, dat deze gecontroleerd is, op het moment van zijn eerste betaling via het Online Betaal Platform. Dit kan dus langere tijd geleden zijn geweest. Helaas veranderen mensen, en worden oude accounts soms juist gehackt. Dus staart je hier niet blind op.
Ik heb de gebruiker voor je nagekeken en ik heb geen eerdere meldingen of andere verdachte zaken gevonden.
Graag wil ik je adviseren om bij twijfel te vertrouwen op je gevoel. Wanneer je een transactie niet vertrouwt, kan je hier het beste vanaf zien.
aan de andere kant heb je dan weer paypal met zijn kopers bescherming.
koop je een ding dat niet goed werkt, spreek af met de verkopende partij dat hij een nieuwe stuurt zonder dat ik de oude retour moet zenden. na 40 dagen niets in huis, dus mailen. geen reactie, winkel is ook leeg.
Ebay gevraagd te helpen, die mailen, geen reactie.
paypal mailt, geen reactie. toch moet ik het eerder ontvangen object terug sturen naar China, met bijbehorende hoge prijs voor verzenden.
daar kan je vergoeding voor vragen via een heel aanvraag proces.
ik geef aan dat ik dit niet wil omdat de afspraak was met de verkoper, geen retour en krijg een nieuwe, die dus niet kwam.
maar omdat ik het object niet had teruggestuurd wordt mijn kopersbeschermingsclaim afgewezen.
heel veel gedoe voor € 8, maar door die door de Chinese overheid gesubsidieerde verzenkosten kunnen ze dit soort praktijken waarmaken en paypal ondersteund dit gedrag
Volgens mij werkt het anders.
Of je iets wel of niet terugstuurt is niet relevant. Je begint met het openen van een dispute waar een claim aan hangt. Die claim verwijst naar Paypay want daar heb je geld naar overgemaakt.
Als de verkoper niet reageert is dat het probleem van Paypal, dat is de essentie van kopers bescherming.
Wat Marktplaats betreft, je kan daar geen enkel waarborg of recht aan ontlenen want ze zijn geen partij en dragen dus geen verantwoordelijkheid. Iets wat MP als eerste roept want hoe logisch ook, dat kwartje valt niet bij iedereen.
Dat men waarschuwt is gewoon aardig, verder niet.
Laatst gewijzigd door Pepe; 4 oktober 2018 om 11:26
Das natuurlijk helemaal waar maar ze wekken wel de illusie dat ze een onpartijdige partij zijn met hun controles en zgn zekerheden(mp)
Zou ut eens voor een rechter gooien, gewoon om te zien hoe die daar tegenaan kijkt
Laatst gewijzigd door guitarkid2; 4 oktober 2018 om 11:38
Er was een experiment in een Twents dorpje waar veel ongelukken voor kwamen met verkeerslichten. Wat men deed was alle lichten en zebra's weghalen. Nog opvallender waren de cijfers, er kwamen nauwelijks nog ongelukken voor.
Wat blijkt is dat wanneer er geen waarschuwingen zijn men zelf gaat uitkijken.
De lichten en zebra's zijn weer teruggezet want de omwonende en de raad wilden er niet aan.
Maar goed, je hebt dus een punt.
Favorieten/bladwijzers