Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 64

Discussie: EHX Soulfood

Threaded View

  1. #9
    Senior Member
    Geregistreerd
    18 juli 2013
    Locatie
    Amsterdam
    Berichten
    690

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door guitarkid Bekijk bericht
    Yeah right.....

    Om hier nog even op terug te komen, ik heb een Boss SD-1 gekocht voor de rig op de kamer van mijn zoontje, waar ik ook wel op speel. Hij heeft een Squier Bullet Mustang en een VOX PF15R.

    Ik heb nog een OD-3 liggen, maar het karakter van de gain van de Pathfinder (SS) is vrijwel gelijk is aan de OD-3, ik hoor bijna geen verschil.

    De SD-1 heeft een wat rauwere klank dan de OD-3. De Pathfinder heeft ook goede gain maar is nogal gevoelig met de knoppen. Met de SD-1 draai stel ik eenvoudiger een goede crunch en solo tone in op laag volume. Goed excuus lijkt me :-)

    Ik heb nog gekeken naar een Mooer Solo, Donner Morpher, maar ik wil eigenlijk die clone meuk (waar ook geen 9 Volt batterij in past) niet meer kopen. En de RAT2 heeft de verkeerde chip, niet de LM308.

    Er wordt beweerd dat de SD-1 een "sleeper" is, goede pedaal maar over het hoofd gezien omdat het Boss is en ook goedkoop is.
    Laatst gewijzigd door raabje; 22 juni 2018 om 19:54

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top