Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 148

Discussie: Opgelicht op MP

Hybrid View

  1. #1
    Senior Member
    Geregistreerd
    23 april 2013
    Locatie
    Cranendonck
    Berichten
    936

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Schrevel Bekijk bericht
    Slechts 3 weken geleden besteld en de man is nu al een oplichter/crimineel/terrorist/bankier?
    Doe effe normaal. Het is inderdaad niet erg vlot maar je slaat hier wel door.
    Als je het na 3 weken niet verstuurd hebt en je bent geen oplichter volgens jou dan toch een enorme L..L

    Ik wil jou wel eens horen als je na 2 weken en geen 3 niets van de verkoper hebt gehoord. maar ja bij een ander is het natuurlijk anders

  2. #2
    Senior Member
    Geregistreerd
    29 juni 2011
    Locatie
    Amsterdam-Oost
    Berichten
    1.518

    Standaard

    Ik heb wel eens 3 maanden op een bestelling (vooruitbetaald €35) moeten wachten, en een half jaar op een reparatie van een basversterker (achteraf betaald €60). Ik heb die natuurlijk ook liever binnen een week binnen, maar ik ga niet als een klein kind brullen en stampvoeten omdat het zijn zin niet krijgt. Als je binnen 3 weken naar de politie gaat om iemand te beschuldigen van oplichting dan moet je niet zeuren dat ze je het pand weer uitknikkeren.

    En iemand met naam en toenaam op een openbaar forum zetten met een dergelijke beschuldiging is buitengewoon asociaal. Eigenlijk misbruik maken van het forum. Wat wil je er mee bereiken? Dat wij geen zaken met hem gaan doen? De kans daarop waas toch al nihil.
    Met een simpele zoekactie vindt je meer mogelijkheden om contact met hem op te nemen. Doet dat eerst maar eens.
    Epiphone SG Custom - Ibanez Gio bas - Gibson M3 - Fender Jaguar

  3. #3

    Standaard

    @ Schrevel,
    Voordat je me veroordeelt zou ik mijn openingspost maar eens heel goed lezen...

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top