Zet ze liever op marktplaats! 😜 (practical joke)
Kijk uit naar de foto's. GAS voor een SG wordt steeds maar groter!
Eerst mex strat eruit...
Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk
Zet ze liever op marktplaats! 😜 (practical joke)
Kijk uit naar de foto's. GAS voor een SG wordt steeds maar groter!
Eerst mex strat eruit...
Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk
Kris
2 weken geleden gekocht. 70 Tribute. Man waarom nooit eerder een SG gekocht. Heerlijk ding.![]()
[QUOTE=Jay75;3139598]Oei, die lijkt op een ex-SG van mij? Heb je die in Eindhoven gekocht/QUOTE]
Nee deze heb ik al dik 17 jaar. Ooit gekocht in Apeldoorn bij Feedback in hun oude pand. Ik heb er geloof ik 800 gulden voor betaald.
Helaas is hij ooit een keer gevallen, mijn zoon tikte hem omver toen hij aan het spelen was. De hals was gebroken. Dus meteen naar een goede gitaar dokter gebracht. Hij speelt weer als een zonnetje. Helaas is de waarde door de val flink gedaald. Maar hij speelt heerlijk dus hij zal wel altijd in mijn bezit blijven. Want deze doe ik niet weg voor wat hij nog waard is
Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk
2005 SG Standard
Speel al heel mn leven op Fender gitaren, voornamelijk (fat)strats voor het hardere werk en een Jazzmaster voor het subtielere. Heb in het verleden wel wat Gibsons gehad, maar kon nooit wennen aan de kortere mensuur en de hoek van de hals met de body.
Een paar weken geleden deze SG voor een prijsje op de kop kunnen tikken, en heb sindsdien mn andere gitaren niet meer aangeraakt. Door het lichte gewicht en dunne body een erg comfortabele gitaar, en deze heeft geen last van neckdive zoals bij dit type gitaar wel eens voorkomt.
Erg veelzijdige gitaar qua geluid, van schreeuwende leads tot boterzachte cleans, en alles er tussenin. Op deze SG vreemd genoeg weinig moeite met wennen aan de kortere mensuur. Enkel de stemmechanieken vindt ik kwalitatief iets minder, dus die worden waarschijnlijk nog vervangen, maar voor de rest een topgitaar.
Ja, tóch maar even een 3-laags wit slagplaatje er op gooien. Of snotgroen. En tortoise is ALTIJD goed, ofschoon ik in dit geval zelf toch eerder voor een meer contrasterend plaatje zou gaan. Je hebt ook van dat licht bruin-gelig perloid spul, ook heel mooi. Heb ik zelf op een zwarte tele liggen. Oogt geil. Keuze zatwat dat betreft, maar ik vind dit wel heel erg zwart hoor. Het komt nu echt zo over alsof je heel bewust voor een 'metal look' hebt gekozen, wat volgens mij helemaal niet zo is, toch? Om dezelfde reden zou ik er 4 andere knoppies op zetten. En het is ook gewoon leuk om je eigen gitaar een eigen smoel te geven.
Ik heb er natuurlijk geen kut mee te maken, maar ik bemoei me ermee omdat dit voor mij persoonlijk één van de meest begeerlijke SG's is. Maar dan alleen als ik er een ander slagplaatje op zou leggen (en andere knoppies).![]()
Bemoei je d'r leker tegenaan vulv..... idd ik hou wel van hard rock en metal maar dit is me te gothic. D'r gaan amberkleurige knoppen op komen, een crème ring om de driestanden -schakelaar en een crème tip op de schakelaar.... Rickenbender gaat me helpen met maken van andere slagplaat en wie weet koop ik wel twee soorten materiaal... een plaatje fender-strat-mint-green en een plaatje tortoise...hebben we wat te hobbyen en te kiezen..... Overigens heeft Tonika de prijs inmiddels voor de 60's Trib met 200 piek verhoogd (nadat ze m'n HNGD gelezen hadden..?) De beter geprijsde exemplaren hingen vorige week nog bij Nederlands Muziek.... Run for the.......
een aap die wel bananen eet speelt vals
Je snapt het! Heerlijk om zo lekker een beetje aan te kloten. Ik bedoel, je kunt er niks mee verkloten, je kunt het altijd blijven veranderen (verandering van spijs doet eten) en je kunt altijd weer terug naar hoe het was. Leuk toch?
Trouwens, over dat veranderen. Ik had een stuk of 5 stratocasters en twee daarvan hadden gewoon de standaard slagplaat, 3-laags wit (dus met een zwarte rand). Eén van die strats was zwart met one piece maple neck en de andere was vrijwel identiek, maar had een prachtige sienna sunburst finish. Ik kocht een tortoise slagplaat en ik vond het heerlijk om dat ding voor een tijdje op de zwarte te schroeven en als ik dan inspiratie nodig had ging het slagplaatje op mijn sienna sunburst strat en kreeg de zwarte zijn witte plaatje weer terug. En iedere keer opnieuw inspireerde zo'n lullige, niets zeggende ingreep me om de gitaar weer op te pakken en veel meer te spelen. Gewoon, omdat ik geilde op het uiterlijk. Ooooow, moet ik eigenlijk gewoon wéér doen.![]()
Helaas was ik dat slagplaatje ineens kwijt.
Enfin, even iets heel anders. Mag ik je, uit pure nieuwsgierigheid, vragen wat je voor deze SG hebt moeten betalen?![]()
Ik zou inderdaad een 3-laags zwart slagplaatje doen! en idd andere knoppen! en uhm de boel polijsten tot hoogglans en misschien blokinleg en 24-frets en....WOOW dat zou een mooie SG worden!!
Wacht eens..... die komt me bekend voor....
![]()
Gitaren: Gibson SG 50th Anni. 24
Amp: Engl Blackmore, Marshall 1960AX
Band: Shabby Harrys https://www.facebook.com/shabbyharrys/?locale=nl_NL
Te koop: niets
Favorieten/bladwijzers