Nouja, je zegt dat je je gitaar ook voor het optreden kunt stemmen.
Moet zeggen dat die opmerking me herinnert aan de week in EuroRock waar één van de organisatoren probeerde de ombouwtijd tussen de bands te elimineren. Toen ik zei dat dat niet werkt omdat je te maken hebt met temperatuurverschillen, kwam hij aan met 'but that's how professionals do it', wat gewoon een enorme kutopmerking is - en nog onwaar ook.
Maar goed, ik kan ook wel horen wat er aanstaat. Maar ik val liever in met de juiste sound, dan dat ik inval en dan nog 3 pedalen moet corrigeren. Dan is het best handig als je de leds kunt zien. Mijn Fuzz Probe heeft geen aan/uit-led, altijd weer leuk als je de boel aansluit en maar hoopt dat er geen teringherrie uit komt.
Laatst gewijzigd door FruscianteFan; 8 september 2014 om 12:49
daar kwam ik op Koninginnedag 538 Breda achter. ik had al een paar shows gedaan met mn Strymon Timeline maar nog nooit in daglicht. Uiteindelijk opgelost door er een kartonnetje achter te plakken dat wat omhoog staat zodat je je eigen schaduw maakt, en als ik dan achterover leun zie ik nog net mn presets. Maar het is niet ideaal..
hoi
Zou wel een mooie mod zijn. Een led die je met een dimmer kan aanpassen...van super fel naar zacht licht. Net als je dashboardverlichting van de auto. Helemaal mooi als je ook nog kleur kan switchen. Technisch zou het mogelijk moeten zijn. Ik zag al tri colored ledjes.
Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk
Liefst zonder enige invloed op de werking van het pedaal dan
Da's prima mogelijk, moet je alleen wel weer allemaal extra pots/schakelaars aan de pedalen toevoegen. Met een LDR schakeling zou je de felheid zelfs kunnen laten afhangen van hoe veel licht er op je pedalen schijnt. Wel een hoop gedoe voor weinig, zorg bij buitenoptredens er wel voor dat er wat schaduw op m'n plank valt. Scheelt gelukkig ook wel dat ik zelf nauwelijks hoef te tapdansen.
LED schakeling ligt overigens normaal gesproken buiten het signaalpad, dus werking van het pedaal lijdt er niet onder.
Als je voeding dan maar voldoende vermogen heeft, is er niks aan de hand, en zo'n LED verbruikt nauwelijks stroom, ook niet als ie wat feller brandt.
You can't be a vet. You rock too much.
Favorieten/bladwijzers