Beetje stil in tele land...
Mijn Rikkers/Warmoth tele. Al eerder gepost, maar nu met zebraatje in de brug.
![]()
Beetje stil in tele land...
Mijn Rikkers/Warmoth tele. Al eerder gepost, maar nu met zebraatje in de brug.
![]()
Hier is de telecaster die ik als eerbetoon voor cafe Barrock in Maastricht aan het bouwen ben.
![]()
"Wie niet is ingeënt kan de pokken krijgen"
- Willy Alberti
Mijn Wamoth tele:
![]()
De DooDad "Albert" die ik vandaag via een ruil deal verkregen heb.
Maar ik vind die slagplaat verschrikkelijk, dus...
![]()
"Wie niet is ingeënt kan de pokken krijgen"
- Willy Alberti
In elkaar gezet met dingen die hier rondslingerden: body is van MJT, de neck is een '74 Fender tele, pickups van Lollar.
![]()
Ziet er fijn uit Pepe !!
Nu moeten jullie eens allemaal even goed luisteren!
Ja, very nice Pepe!
Privacy is geen luxe. Het is een wapen waarmee mensen zich in de toekomst kunnen verdedigen tegen instanties en regeringen die niet langer handelen in het belang van het volk. Onder het mom van ‘terrorisme’ en ‘criminaliteit’ worden ons steeds meer vrijheden afgenomen. Het is tijd om dit een halt toe te roepen.
Het begon met een Japanse '69 thinline. Daar heb ik eerst een andere body ingezet, toen electronica, andere zadels, andere neck..
Het is basicly een andere gitaar. De originele thinline kan ik eigenlijk zo weer in elkaar zettenIk mis alleen nog een brug en een output plug geloof ik.
Favorieten/bladwijzers