Zo gaat het vaak met goed bedoelde opgezette sites. In het begin is men heel enthousiast maar dan ontbreekt het aan de motivatie.
Ik denk ook dat de start al niet fijn is voor een echte starter. uitgaande dat ie nog nergens van weet als je dan begint over humbuckers en Hollow body's dan begint het voor een leek te duizelen.
Als je iets voor een echte beginner op wilt zetten zorg dan dat het echt hufter proof is. denk aan de reclame bekende plaats de muis in de rechter bovenhoek van uw scherm. een leek neemt dan zijn muis en plaatst zijn muis op het scherm. Ja wij lachen er allemaal om maar er zijn mensen die voor het eerst een computer of gitaar kopen.
Als je dan een bepaalde term gebruikt plaats er dan een afbeelding bij. en verwijs niet naar allerlei sites die na een tijdje niet meer.
werken.
Het valt op dat sommige die andere willen helpen te leren toch vooral laten zien dat ze er zelf alles van weten. Een goede leraar demotiveert zijn cursisten door te laten zien wat hij allemaal kan. dan denkt een beginner al snel dat lukt mij nooit. En misschien is dat ook wel zo.
Misschien iets voor een moderator de niet (meer) werkende links te verwijderen of te vervangen door wel werkende. al gaat daar misschien wel heel veel tijd in zitten als je dat voor alle draadjes moet doen.
.





Met citaat reageren

Favorieten/bladwijzers