Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Pagina 1228 van 1797 EersteEerste ... 228728112811781218122612271228122912301238127813281728 ... LaatsteLaatste
Weergegeven resultaten: 12.271 t/m 12.280 van 17961
  1. #12271

    Standaard

    hello,

    Dank u voor uw navraag, het instrument is nog steeds te koop. Het artikel is in goede staat en 100% origineel. Ik kocht het instrument, toen ik werkte in Amsterdam voor twee jaar als sales manager bij een internationaal bedrijf, maar nu was ik in Valencia verstuurd naar ons kantoor. Ik verkoop het omdat ik geen muzikant en ik echt niet gebruikt, en ik wil het terug te verkopen aan Nederland, omdat het werd gekocht en het heeft alle papieren in het nederlands. Om ons te helpen in het proces van verkoop, zullen we een rederij te gebruiken en zij zullen zorgen voor alles. Als je echt geïnteresseerd bent in het kopen van mijn instrument laat het me weten zo snel mogelijk, maar gelieve geen belachelijke aanbod niet voor te stellen en geen verlies van tijd, want een snelle verkoop nodig is. Kan het gesprek in het Engels voort te zetten? dank u
    Klinkt als:...
    Hallo,

    Product is nog steeds te koop en 100% origineel. Het apparaat is in goede staat. Ik kocht het product, toen ik werkte in Brussel twee jaar als een politieagent in het programma obmena.Programma uitwisseling is voorbij en ik keerde terug naar Engeland. Ik verkoop het omdat ik hier ben en ik heb geen behoefte, en ik wil terug te verkopen aan België, omdat het werd gekocht, en het heeft alle artikelen en boeken in het nederlands. Om u te helpen in dit proces maken we gebruik van een rederij, en zij zullen zorgen voor alles. Sorry, maar dit is een dringende verkoop, ik verkoop het omdat ik wil in Engeland wonen voor een lange tijd, en ik moet betalen voor mijn huis. Als je echt geïnteresseerd bent in het kopen van mijn product, laat het me weten zo snel mogelijk, maar gelieve niet lachen, en dan niet mijn tijd verspillen, want de tijd is bijna niet voor mij en een snelle verkoop nodig is. Kunnen we het gesprek voortzetten in het Engels? dank
    http://www.gitaarnet.nl/forum/showth...op-is-die-echt
    Laatst gewijzigd door jan7; 5 november 2013 om 19:12

  2. #12272
    Senior Member
    Geregistreerd
    27 mei 2010
    Locatie
    Gooi
    Berichten
    752

    Standaard

    Verrassend scherp!
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Jambi Bekijk bericht
    Wil natuurlijk niemand dood maken met een blije mus.
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Pepe Bekijk bericht
    Mijn moedertje zei altijd al, Gibson's wegen zijn duister en zelden doorgrondelijk
    VINYL GEZOCHT!

  3. #12273

    Standaard

    Meneer Daan/david wil dat ik mijn gegevens stuur en dan zorgt hij wel dat een postbedrijf de gitaar komt ophalen bij hem en dat die ook de betaling verzorgen.
    Zeker een oplichter dus... Heb m maar eens spaans mailtje terug gestuurd. Als hij in spanje woont zoals hij zegt dan zal hij dat vast wel begrijpen.

  4. #12274
    Senior Member
    Geregistreerd
    20 augustus 2007
    Locatie
    Brabant!
    Berichten
    21.364

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door lespaulnmarshall Bekijk bericht
    Als hij in spanje woont zoals hij zegt dan zal hij dat vast wel begrijpen.
    Hebben ze geen Google Translate buiten Spanje?

  5. #12275

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door HaroldA Bekijk bericht
    Hebben ze geen Google Translate buiten Spanje?
    Ja maar ik vermoed dat ik dan ook een spaans mailtje terug zou moeten krijgen. Als dat vol fouten staat dan weet ik genoeg.

  6. #12276
    Senior Member
    Geregistreerd
    20 augustus 2007
    Locatie
    Brabant!
    Berichten
    21.364

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door lespaulnmarshall Bekijk bericht
    Ja maar ik vermoed dat ik dan ook een spaans mailtje terug zou moeten krijgen. Als dat vol fouten staat dan weet ik genoeg.
    ... want je weet nu nog niet genoeg?

  7. #12277

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door HaroldA Bekijk bericht
    ... want je weet nu nog niet genoeg?
    Tuurlijk wel, maar dat betekent niet dat je er niet nog even plezier van kunt hebben.

  8. #12278
    Member
    Geregistreerd
    7 mei 2004
    Locatie
    Noord Holland
    Berichten
    49

    Standaard

    Die woord-keuze is wel heel opvallend. Onlangs heb ik deze retour gehad op interesse in een Taylor Koa:

    "Hello,
    Thank you for your email. I confirm that my offer is still available. I am hungarian and I live in Budapest. I've spent the last two years working in your country and I just came back to Hungary.
    If you are interested in this purchase, I will pay for the packaging and delivery fees. I am at your disposal for further information.
    Üdvözlettel | Mit freundlichen Grüßen | Cordialement | Best regards | 最好的问候
    [voornaam][achternaam]"

    Mijn interesse hield direct op na het ontvangen van dit mailtje, zelfs voor een goede deal voor een zeldzame gitaar.

  9. #12279
    Senior Member
    Geregistreerd
    12 mei 2003
    Locatie
    22 Acacia Avenue
    Berichten
    12.157

    Standaard

    Zonder schroom:
    Meerdere GibsUns.
    http://www.speurders.nl/overzicht/mu...136326137.html
    Gezocht:
    Marshall 2553 (50W) in zwart tolex | Hamer Californian Elite in Aztec Gold
    Behoorlijk de bijlman met wat gemene karbonades en versnipperingsvaardigheden ter laars.

  10. #12280
    Senior Member
    Geregistreerd
    20 augustus 2007
    Locatie
    Brabant!
    Berichten
    21.364

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Speeddemon Bekijk bericht
    Fijn als de adverteerder er zelf al bij zet dat ze fake zijn, dan is het laten verwijderen maar een formaliteit.

    Gerapporteerd!

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top